Yardım

Site kullanımı hakkında YARDIM

1. Genel
● DostGrup.com servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.
● DostGrup.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. İşimizi ciddiye aldığımız için en kaliteli hizmeti vermek bazen zaman alabilmektedir. Servislerde yazılı olan zamanlar, belirttiğimiz başlama ve bitiş süreleri ortalama tahmini sürelerdir. İşimizi en kaliteli ve en kısa zamanda yapmaya çalışacağımıza emin olabilirsiniz.
● Bir (1) link (adres/hesap) için aynı anda sadece bir (1) sipariş girilebilir, iki (2) sipariş birden aynı link veya hesap için girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu DostGrup.com değildir.
● DostGrup.com Instagram, Facebook, TikTok, Twitter veya sunduğu herhangi bir hizmet için, işlem yapılan hesabın askıya alınması, kapalı olması veya kapatılması gibi olası durumlarda mesuliyet kabul etmez.
● Tüm sistem üyelerine ve müşterilerine e-mail ve cep telefonuna çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici mesajlar gönderilebilir. Sisteme üye olarak veya alışveriş yaparak tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz.
● DostGrup.com kullanıcı tarafından verilen e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden, pazarlama ve bildirim amaçlarıyla ulaşma hakkını saklı bulundurmaktadır.

2. Hizmet
● DostGrup.com sitesi İnstagram/Twitter/Facebook/Youtube veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece “Görünüm” artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır/kullanılmaktadır.
● DostGrup.com yeni takipçiler ile etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.
● Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk müşteriye/üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olunuz. Sipariş verdiğiniz anda herkese kapalı ama sonrasında herkese açık hesaplara işlem yapılamamaktadır. Önemli olan sipariş verdiğiniz andan siparişiniz tamamlanana kadar ki zaman içerisinde hesabın herkese açık olmasıdır.
● Aldığınız hizmette sizi takip eden hesapların, hesabınızı devamlı takip edip etmemesi hesap sahiplerinin inisiyatifindedir ve eğer sizin kendi hesabınız kaliteli değilse sizi takipten çıkarabilirler. Lütfen hesabınızın kaliteli olmasına dikkat ediniz ve bunun için gerekli çalışmaları yapınız.

İade Şartları
● Yapılan ödemelerde (verilen siparişlerde) geri iade mümkün değildir, iade edilebilecek tutarın DostGrup.com ‘un diğer hizmetlerinde kullanılması gerekir.
● Instagram/Twitter/Facebook/Youtube/TikTok vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceği bilinmemektedir, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.
● Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir, iptal mümkün olmayacaktır. Çünkü siparişiniz otomatik olarak aktive olacak ve işlemleriniz hemen başlayacaktır. Ancak eğer siparişiniz tamamlanmazsa veya kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak tamamlanmamış kısım kadar geri ödeme yapacaktır.

DostGrup.com bildirimde bulunmaksızın Hizmet Şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Saygılarımızla.
DostGrup Medya Hizmetleri